logo ZN Auto

Jsme specialisté
na automatické převodovky

SERVIS A OPRAVY PŘEVODOVEK

Výměna oleje

Pravidelná výměna oleje hraje klíčovou roli v životnosti automatických převodovek. Uvádí se, že až 80% poruch převodovek souvisí s opotřebovaným olejem, který nesplňuje požadované parametry. Pravidelnou výměnu oleje doporučujeme po ujetí 30 – 60 000 km od předchozí výměny.

CENÍK VÝMĚNY OLEJE

Opravy a repase

Postaráme se o kompletní opravy, repase a výměny všech druhů převodovek. U každé převodovky provedeme diagnostiku závady a seznámíme vás s možností a postupem celé opravy. Časová náročnost oprav záleží na rozsahu poškození a dostupnosti náhradních dílů. V případě potřeby jste schopni zajistit odtah vozu do našeho servisu.

Zapůjčení náhradního vozidla

Nabízíme každému klientovi, bezplatné zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy nebo v případě totální škody do doby, než obdrží pojistné plnění, aby si mohl zakoupit jiný vůz.Nenechte se zmást případným tvrzením pojišťoven, které se snaží upírat váš nárok na náhradní vozidlo za vidinou úspory vlastních finančních zdrojů. Například mýtus pojišťoven o tom, že nárok na zapůjčení vozidla má pouze poškozený podnikatel není pravdivý.O bezplatné zapůjčení náhradního vozidla můžete žádat i v případě, že jste již sami pojistnou událost nahlásili na pojišťovně, nebo i v případě, kdy jste již zadaly opravu svého poškozeného vozidla autoservisu.