logo ZN Auto

Svěřte svůj vůz
do rukou našeho týmu ​

SERVIS VAŠEHO VOZU

Automechanická práce

Provádíme kompletní servisní a mechanické práce všech osobních i užitkových vozů. Naše služby zahrnují širokou škálu úkonů. Jedná se například výměnu olejů a filtru, brzdových destiček a kotoučů, výfuku, čepů nebo o repasi náprav.

Autoelektrikářská práce

U vašeho vozu opravíme veškeré závady v elektroinstalaci nebo u alternátorů a startérů. Postaráme se o montáž dálkových ovladačů, handsfree, černých skříněk, centrálního zamykání nebo autorádia.

Dekarbonizace motoru

Provádíme profesionální dekarbonizaci motoru za pomoci vodíku. Tento proces odstraní veškeré usazeniny v motoru, čímž zlepší jeho chod a sníží spotřebu pohonných hmot, kouřivost a množství emisí. Čistící systém je sestaven pro nové elektronicky řízené systémy, které disponují přímým vstřikováním a je bezpečný pro plastové součásti moderních vstřikovacích čerpadel.

Softwarové úpravy řídících jednotek

Nabízíme široké spektrum služeb zaměřených na optimalizaci výkonu motoru a snížení spotřeby paliva. Specializujeme se na opravy SCR (AdBlue) systémů, deaktivaci start/stop funkcí a úpravy softwaru automatických převodovek. Naše služby zahrnují také opravy DPF a EGR systémů.

Plnění a čištění klimatizací

Věnujeme se čištění a plnění autoklimatizací s použitím moderních automatických zařízení. Během procesu čištění provádíme odsátí a recyklaci chladícího média, vytvoření vakua a testujeme těsnost klimatizačního systému. Vyčištěním a znovu naplněním klimatizace zvýšíte výkon samotné klimatizace, odstraníte nepříjemné pachy a získáte zdravější prostředí bez bakterií a plísní.

Pro čištění a výměnu používáme nový i starý druh chladiva, takže jsme schopni tuto službu provést na jakémkoliv vozidle.

3D geometrie kol

Měření geometrie náprav by mělo být prováděno alespoň 1x ročně, nejlépe po výměnách pneumatik, výměnách čepů, dílů řízení, nebo opravách nápravy. Samozřejmostí by mělo být nastavení geometrie kol po každé havárii, ale může být potřeba i po najetí do větší díry, na obrubník apod.

Odtahová služba

Jsme připraveni Vám pomoci když budete v nouzi, uložte si naše telefonní číslo: 774 872 171.

Naše odtahová služba je Vám plně k dispozici 7 dní v týdnu.

Příprava vozu na STK

Pro vaši bezpečnou jízdu i bezpečnost silničního provozu je nutné správné dodržování zákonných intervalů technických kontrol. Odevzdáte nám klíčky od svého vozu a my Vám jej vrátíme s platným osvědčením od STK.

Zkontrolujeme váš automobil a připravíme jej na technickou prohlídku. V případě zjištění závažných nedostatků budeme vše konzultovat s vámi a nedostatky odstraníme.

Pneuservis

Nabízíme přezutí, výměnu, opravy a vyvážení letních nebo zimních pneumatik.
V nabídce máme široký výběr kvalitních pneumatik od ověřených výrobců za ty nejlevnější ceny.

Zapůjčení náhradního vozidla

Nabízíme každému klientovi, bezplatné zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy nebo v případě totální škody do doby, než obdrží pojistné plnění, aby si mohl zakoupit jiný vůz.Nenechte se zmást případným tvrzením pojišťoven, které se snaží upírat váš nárok na náhradní vozidlo za vidinou úspory vlastních finančních zdrojů. Například mýtus pojišťoven o tom, že nárok na zapůjčení vozidla má pouze poškozený podnikatel není pravdivý.O bezplatné zapůjčení náhradního vozidla můžete žádat i v případě, že jste již sami pojistnou událost nahlásili na pojišťovně, nebo i v případě, kdy jste již zadaly opravu svého poškozeného vozidla autoservisu.

Zakázkový dovoz automobilů

Skladové vozy i vozy, které nabízíme našim klientům jako zakázkový dovoz se snažíme nakupovat z prověřených zdrojů.Určitě chápeme, že pro velkou část klientů je nejdůležitější cena, ale my jsme ti, kteří Vám za vůz po prodeji ručí a nemůžeme tedy ani sebe, ani Vás vystavovat riziku spojeným s levně nakoupeným nekvalitním vozem. Levné bohužel ve většině případů znamená nekvalitní, přetočené, bourané, nebo neprověřitelné.

Diagnostika vozidel

Disponujeme autodiagnostikou Bosch KTS 540, jedná se o zařízení pro kontrolu všech osobních a dodávkových automobilů, přenastavování řídících jednotek vyhledávání a odstraňování závad u elektronických systémů řízení moderních zážehových a vznětových motorů.

Toto zařízení je vhodné jako autodiagnostika pro stará i nová vozidla všech značek. Velmi výhodná je i jeho plná kompatibilita s CAN BUS vozidly. Nově i UDS protokoly.