logo ZN Auto

Zvýšíme rychlost vozu
díky chiptuningu

PROBUĎTE VÝKON SVÉHO VOZU

Individuální softwarové úpravy

Disponujeme autodiagnostikou Bosch KTS 540, jedná se o zařízení pro kontrolu všech osobních a dodávkových automobilů, přenastavování řídících jednotek vyhledávání a odstraňování závad u elektronických systémů řízení moderních zážehových a vznětových motorů.

Toto zařízení je vhodné jako autodiagnostika pro stará i nová vozidla všech značek. Velmi výhodná je i jeho plná kompatibilita s CAN BUS vozidly. Nově i UDS protokoly.

Zvýšení výkonu

Provádíme kompletní servisní a mechanické práce všech osobních i užitkových vozů. Naše služby zahrnují širokou škálu úkonů. Jedná se například výměnu olejů a filtru, brzdových destiček a kotoučů, výfuku, čepů nebo o repasi náprav.

Vypnutí START / STOP

U vašeho vozu opravíme veškeré závady v elektroinstalaci nebo u alternátorů a startérů. Postaráme se o montáž dálkových ovladačů, handsfree, černých skříněk, centrálního zamykání nebo autorádia.

Opravy DPF / EGR

Provádíme profesionální dekarbonizaci motoru za pomoci vodíku. Tento proces odstraní veškeré usazeniny v motoru, čímž zlepší jeho chod a sníží spotřebu pohonných hmot, kouřivost a množství emisí. Čistící systém je sestaven pro nové elektronicky řízené systémy, které disponují přímým vstřikováním a je bezpečný pro plastové součásti moderních vstřikovacích čerpadel.